Відгуки 

4.5 зірокна основі 123 відгуків
Світлана Липовська
1 / 5

Замовляти доставку в болт. Сет запечених ролів. Вони приїхали в жахливому стані. І це не провина кур'єра, а жахливе пакування. М'які бокси в яких були роли поставили олин на одний і всі шапочки (це були запечені роли) стали кашою яка прилипла на кришки коробок. З гори це все дуже розумно притисли баночками с соусами. І мало того, ще і самі роли розвалюються. Це "блюдо" буквально довелось їсти ложкою! Нас вистачило на пару таких і мало не знудило. Практично все пішло в смітник. Залишились голодними і злими. Категорично не рекомендую!

Олександра Матіяш
4 / 5

Суші непогані, але і не можу сказати, що вау. Риби достатньо, соєвого теж, роли великі, авокадо м'яке і ароматне. Але як на мене дуууже багато сиру (за рахунок чого вони і великі), настільки, що смак інших продуктів губиться, що дуже прикро. І так, деякий лосось зрізаний зі спинки, з коричневими полосами. Вперше спробувала дуууже кисле васабі, я не знаю чи туди помилково оцту налили, чи воно скисло, ну і його менше, ніж зазвичай. Ми не ризикнули його їсти. Загалом, не найгірше, але і пробувати ще раз бажання не виникає.

Melissa Matviienko
Melissa Matviienko

6 місяців тому

1 / 5

Роли взагалі несмачні. Запечені розвалились та були пересолені. Філадельфія така на смак, як рибний базар на запах, і такий яскравий колір риби мене теж насторожує. Сир всередині схожий на масло, а не вершковий сир. Не можу виділити жодного плюсу, на жаль.

Олександр Балич
5 / 5

Заклад-справжня знахідка, надзвичайно якісний продукт, страви дуже смачні, ідеально підійде для ділових зустрічей, на обід, чи просто прийвти ввечері на кальян!

Юля Гладковська
5 / 5

Однозначно рекомендую спробувати запечені роли, ціни дуже лояльні, лайк❤️ Також у закладі можна пограти в настільні ігри та приставку!